SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

7 Haziran Genel Seçimleri Türkiye’nin ve Türk Milletinin kaderini tayin edecek. Bu seçimde oldukça iddialı görünen Milliyetçi Hareket Partisi, 25. Dönem Rize milletvekili adayları halkın desteğini arkasına alıyor.

Seçimlerine en hazırlıklı giren MHP ve Seçimin en iddialı isimlerinden. Rize MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’da gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Milletvekili adayı Kazmaz, katıldığı her programda Çaydan, Havaalanına, Rize esnafının sorunlarından Çay kotalarına kadar birçok önemli noktaya vurgu yapıyor. Buna duyarsız kalmayan vatandaş 7 Haziran’da MHP’nin iktidarını kuracaklarına olan inançlarını dile getirdiler.

Osman Cem Kazmaz’a her konuda güvendiklerini ifade eden vatandaşlar, Rizelinin başlıca geçim kaynağı olan çay ile ilgili sıkıntılarının meclise taşınacağını söylediler.

MHP Rize İl teşkilatının açtığı seçim irtibat bürolarında çalışmalar hız kazandı. Osman Cem Kazmaz her gün düzenli olarak seçim ofislerine uğrayıp vatandaşı ziyaret ediyor.

-Çaytv

Rize Kazmaz’ı, Kazmaz Hizmet Yapmayı İstiyor – Video Haber

7 Haziran Genel Seçimleri Türkiye’nin ve Türk Milletinin kaderini tayin edecek. Bu seçimde oldukça iddialı görünen Milliyetçi Hareket Partisi, 25. Dönem Rize milletvekili adayları halkın desteğini arkasına alıyor. Seçimlerine en hazırlıklı giren MHP ve Seçimin en iddialı isimlerinden. Rize MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’da gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Milletvekili adayı Kazmaz, katıldığı […]

23 Nisan 2015 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA