SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Pazar Ülküocağı Dualarla açıldı

Pazar Ülküocağı Dualarla açıldı
Bu haber 19 Nisan 2015 - 20:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yapılan tadilat sonrası Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Pazar Şubesi  geniş katılımlı programla yeniden hizmete açıldı.

Pazar Ülküocağı 5

Pazar Ülkü Ocağı, yapılan tadilat çalışmasının ardından yenilenmiş haliyle hizmete açıldı.

MHP Rize Milletvekili 2. sıra adayı Ömer Ökten’in de katıldığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

MHP Pazar İlçe Başkanı Erdoğan Pınar, Pazar Ülkü Ocağı Başkanı Adnan Kaboğlu, MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben ve Milletvekili Adayı Ömer Ökten’in kısa konuşmalarının ardından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile program devam etti.

Yapılan duanın ardından katkı sunanlara plaketleri verildi.

Pazar Ülkü Ocağı’nın açılış kurdelesini; Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı Recep Bakırcı, MHP İl Başkanı Serkan Birben ve MHP Pazar İlçe Başkanı Erdoğan Pınar, birlikte kestiler. Açılışa ise MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Ali Uzun, Rize İl Ülkü Ocağı Eski Başkanı ve MHP Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı İmdat Önçırak, aslen Rize’nin Pazar İlçesi’nden olan MHP Rize İl Yöneticisi Orhan Başdemirci, Ardeşen Ülküocağı Başkanı Mete Aytemiz, MHP Güneysu İlçe Başkanı Kazım Kara, Ülkücü Camia’nın sevilen ismi Seyfullah Fırat Rize Ülkü Ocağı Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kaya’nın yanı sıra çok sayıdı ülkücü ve sivil vatandaş katıldı.

Açılışın ardından katılımcılara ikramda bulunuldu.

Pazar Ülküocağı 1 Pazar Ülküocağı 2 Pazar Ülküocağı 3 Pazar Ülküocağı 4 Pazar Ülküocağı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA