SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi
Akhisar Antalyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Çaykurrizespor Eskişehirspor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Mersin idman yurdu Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Okul Sporları değerlendirme toplantısı yapıldı

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği 2015-2016 sezonu Okul Sporları planlama ve koordinasyon toplantısı Rize Gençli Merkezi Çok Amaçlı Salonda yapıldı.

Bu haber 18 Ekim 2015 - 20:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Tepe, Okul Sporları İl Temsilcisi Mustafa Aydın, Okul Sporları İl Koordinatörü Kenan Yıldırım, Bede Eğitimi öğretmenleri ve antrenörler katıldı.

Okul Sporları İl Koordinatörü Kenan Yıldırım 2015-2016 Okul Sporları faaliyetleri hakkında Beden Eğitimi öğretmenlerine bilgiler aktararak bu yıl içerisinde yapılacak çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi verdi

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik kendisinin de geçmişte beden eğitimi öğretmenliği yaptığını belirterek “Sizleri burada en iyi anlayacak kişilerden biri benim. Yaşadığınız imkansızlıklar ve sıkıntıları birebir sizlerle paylaşabiliyorum. Bizler Spor İl Müdürlüğü olarak kapımızı sonuna kadar sizlere açmış bulunmaktayız. Elimizden ne geliyorsa hatta şartları da zorlayarak sizlere sporu seven gençlere çocuklarımıza en iyi imkanlarda spor yaptırmayı hedefliyoruz. Sizlerin yönlendirmesi çalışmasıyla birlikte Rize ilinden birçok başarılı sporcu çıkacaktır. Buna canı gönülden inanıyorum ve yeni sezonun hepinize hayırlı olmasını diliyorum“ diye konuştu.

Toplantı Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’in iyi dilek temennisi ile sona erdi.

SON DAKİKA