SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Neden Milli İttifak?

Neden Milli İttifak?
Bu haber 02 Haziran 2015 - 13:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Salih Uzun 7 Haziran’da niçin Saadet Partisi’ne oy verilmesi gerektiğini şöyle anlattı.

salih uzun

Uzun açıklamasında “Sevgili gençler AVM yerine fabrika istiyorsanız oyunuzu Saadet’e verin. İşçi kardeşlerim, emekli kardeşlerim iktidar size her yıl yüzde 3 zammı fazla görüyor. Kaynak yok diyorlar. Bu yalan. Sorun adil paylaşımın olmayışıdır. Saraya aldıkları bir tek bardağın fiyatı bin lira. Asgari ücretlinin bir aylık maaşı onların bir bardağı bile etmiyor. Milletin malı millete verilsin, israf edilmesin diyorsan gel oyunu Saadet’e ver. Benim çiftçi kardeşim, en iyi ürünü sen ekiyorsun ama emeğinin karşılığını alamıyorsun. Emeğinin karşılığını almak istiyorsan gel oyunu Saadet’e ver. Bölünmeye karşıysan, birlik beraberlik içinde bir Türkiye istiyorsan gel oyunu Saadet’e ver. Asgari ücret 1500 lira olsun diyorsan gel oyunu Saadet’e ver. Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye verilsin istiyorsan gel oyunu Saadet’e ver. Mazot boğazdaki lüks yatlara değil üreten çiftçinin traktörüne 1 liradan verilsin istiyorsan gel oyunu Saadet’e ver…”

13 yıldır hiçbir problemi çözmediler

Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Uzun “Ülkemizin önemli problemleri var. 7 Haziran seçimlerine 1 haftadan az bir süre kaldı. Bugüne kadar Türkiye’yi yöneten AKP iktidarı milletimizin temel problemlerine çare olamadı. Aksine problemlerin artmasına neden oldu. Suriye’nin, Irak’ın, Filistin’in, Myanmar’ın kan gölüne çevrilmesini seyrettiler ve istismar ettiler. Bugün Mavi Marmara’nın yıldönümü. Şehitlerimizi rahmetle anıyorum. O geminin içinde Saadet Partililer, Büyük Birlik Partililer de vardı ve biz bunu istismar etmedik, ama iktidar hem gemiye binmedi hem kardeşlerimizin şehit edilmesini seyretti. Milli İttifak’ın iktidarında Mavi Marmara’nın hesabını da soracağız.” dedi

Ümmetin geleceği için Saadet Partisi’ne oy verin

Uzun, işsizlere, işçilere, memurlara ve emeklilere seslendi ve gelir dağılımındaki adaletsizliğe atıfta bulunarak tüm sorunları çözebilecek kadrolara sahip olduklarını söyledi Uzun, “Bizler zengini daha zengin, fakir daha fakir yapmak için değil gelir dağılımını adil bir şekle dönüştürmek için bir araya geldik. Adaleti hâkim kılmak için bir araya geldik”.

7 Haziran Dönüm Noktası Olacak

Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Salih Uzun, “Bizler çifte standardın olmadığı bir dünyanın mücadelesini veriyoruz. Bizler adaletin hâkim olduğu bir dünyanın mücadelesini veriyoruz. Bunun için kadim geleneklerimizden aldığımız güçle kerim geleceğe yürüyoruz. İşte biz bunun için birleştik. Mazisi tertemiz, kadroları tertemiz iki kardeş parti olarak bir araya geldik. Rabbime sonsuz şükürler olsun

Milletimiz İçin Bir Araya Geldik

Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Uzun, “Bizler Batı’nın dediklerini yapalım diye bir araya gelmedik. Türk İslam coğrafyasındaki bütün mazlum kardeşlerimizin acısını dindirmek

için bir araya geldik. Kendimize saraylar yapmak için değil, ülkemizdeki yoksulluğu durdurmak için bir araya gedik. Bizler zengini daha zengin, fakir daha fakir yapmak için değil gelir dağılımını adil bir şekle dönüştürmek için bir araya geldik. Adaleti hâkim kılmak için bir araya geldik. Bizler eğitim sistemimizi yeniden millileştireceğiz. Kur’an ahlakına sahip bir nesil yetiştirmek için bir araya geldik.”

Borçlar Artıyor Maaşlar Eriyor

Uzun, ”İnsanlarımız her geçen gün daha da yoksullaşıyor. Borçlar artıyor, maaşlar enflasyon karşısında eriyor. Saadet iktidarında fakir fukaranın işçinin emekçinin yüzü gülecek, bundan emin olabilirsiniz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA