SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Muhtarlar Kasap’ı bağrına bastı

Muhtarlar Kasap’ı bağrına bastı
Bu haber 02 Haziran 2015 - 12:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize mahallelerine hizmet sunumunda Muhtar ve hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor.

başkan kasap mahallemuhtarları8

Rize deki mahalle muhtarları ve hemşehrileriyle toplantılar düzenleyerek istişareler doğrultusunda hizmetler üreten Başkan Kasap, Pehlivantaşı, Yeni mahalle, Değirmendere, Eminettin, Camiönü ve Kale mahallelerinde teveccühle karşılandı.

Beraberinde teknik ekiple birlikte Başkan Kasap, Pehlivantaşı, Yeni mahalle, Değirmendere, Eminettin, Camiönü ve Kale mahallelerindeki sorunları yerinde inceleyerek hemşehrileriyle istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KASAP,”GÖRÜŞLERİNİZ BİZE YOL GÖSTERİYOR”

Başkan Kasap, “Mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek, sorunları yerinde tespit etmek ve kalıcı çözümler bulmak için siz hemşehrilerimizin görüşleri bize yol gösteriyor. Bu anlamda mahalle sakinleri ve Muhtarlarımızın taleplerini not alıp kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Kasap, son olarak inceleme yaptığı Kale mahallesi toplantısının ardından Belediye bünyesinde işletilen Kale Aile Çay Bahçesi ve Kale surlarında yapılan çalışmaları inceledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA