SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

MHP’li Kazmaz Türk Polisi’ni Unutmadı

MHP MYK Üyesi ve MHP Rize Milletvekili adayı O.Cem Kazmaz Emniyet Teşkilatının 170. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı .

MHP’li Kazmaz Türk Polisi’ni Unutmadı
Bu haber 11 Nisan 2015 - 0:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP MYK Üyesi ve MHP Rize Milletvekili adayı O.Cem Kazmaz Emniyet Teşkilatının 170. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gücünü milletten ve kanunlardan alan Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatının, 170 yıldır, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlara kanunlarla verilen hak ve hürriyetleri, kamu düzenini koruduğunu ifade eden Kazmaz, şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için zaman gözetmeksizin çalışan, her türlü zorluğa göğüs geren Emniyet Teşkilatımız, barışımızın, huzur ve güvenliğimizin teminatlarındandır. Emniyet mensuplarımızın, bu güveni korumak ve halkın güvenlik hizmetleri konusundaki memnuniyetini yüksek tutmak için profesyonel bir yaklaşım sergileyerek, hukukun çizdiği sınırlar içerisinde, hassasiyetle hareket edeceklerinden millet olarak şüphemiz yoktur. Bu vesileyle Polis Teşkilatımızın 170. kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan tüm polislerimizin Polis Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA