SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

MHP Rize’den Sevgi Ateşini Yaktı

MHP Rize’den Sevgi Ateşini Yaktı
Bu haber 22 Nisan 2015 - 9:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Rize Milletvekili Adayı O. Cem Kazmaz, MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, MHP Rize Kadın Kolları başkanı Naciye Hacıömeroğlu, Ülkü Ocakları Rize il Başkanı Recep Bakırcı’nın açılışını yaptığı seçim ofisinin ilk gününde kalabalık bir partili gurubu açılışta hazır bulundu.

MHP Rize Seçim Ofisi

MHP GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

İlk seçim ofisinin açılışında Partililer ve Ülkü Ocağına mensup gençler adeta gövde gösterisi yaptılar. Açılış sırasında yoldan geçen halkın da destek vermesiyle Seçim ofisinin açılışı renkli görüntülere tanık oldu.

ÇOCUKLUĞUMUN GEÇTİĞİ MAHALLE

Açılışta açıklama yapan MHP Milletvekili Adayı O.Cem Kazmaz; “öncelikle seçim büromuzun hazırlanmasında büyük emeği geçen İl Başkanımız Serkan Birben’e ve teşkilat mensuplarına çok teşekkür ederim. Burada çok büyük bir çoşku var. Bu çoşkunun daha büyüğünü 7 haziran akşamı yaşayacağız bunu burada olan kalabalıktan görüyorum” dedi.

Fener Mahallesinin kendi için farklı bir anlam taşıdığını belirten MHP il başkanı Serkan Birben, “ Fener Mahallesindeki seçim büromuzun açılışını yapmış bulunmaktayız. Çocukluğum fener mahallesinde geçti o yüzden Fener mahallesindeki yapılanma benim için ayrı bir önem taşıyor” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA