SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

MHP Rize Merkez İlçe’de Görev Değişimi!

MHP Rize Merkez İlçe’de Görev Değişimi!
Bu haber 17 Eylül 2015 - 15:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

bülent kaya

Uzun zamandır Rize kamuoyunda konuşulan MHP’nin Rize’de bazı İlçe Teşkilatlarında yapacağı değişimler MHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı’ndan başladı.

MHP İl Başkanı Serkan Birben tarafından, MHP’nin Rize Merkez İlçe Başkanlığı’na Bülent Kaya atandı. 1 Kasım’da yapılcak olan erken seçimlere hız kesmeden hazırlıklarına devam eden MHP’de yeni Rize Merkez İlçe Başkanı olan Bülent Kaya, aynı zamanda lise yıllarında tanıştığı Rize Ülkü Ocağı’nda, Şuan ki MHP İl Başkanı Serkan Birben ve Ülkü Ocağı Başkanı İhsan Alkan ile görev yapmıştı. Kaya’nın Birben ve Alkan ile çalışacak olmasının Rize’de Milliyetçi-Ülkücü camiaya olumlu bir hava katacağına kesin gözüyle bakılıyor.

EPSON DSC picture

BÜLENT KAYA KİMDİR?

1981 Yılında Rize’de doğan Bülent Kaya İlk ve Orta Öğretimini Rize’de tamamladı. 1996 Yılında lise öğrencisi olan Kaya bu esnada Rize Ülkü Ocağı’ kadrolarında yer alarak Ülkücü Hareket ile tanışmış oldu. 1998 yılında Rize Ülkü Ocağı Gençlik Kolları Başkanı olan Bülent Kaya 3 yıl görevinde devam ettikten sonra görevini devretti. Üniversite eğitiminin hemen ardından Rize Ülkü Ocağı’nda bir süre görev alan Bülent Kaya şimdi Rize’de bir sigorta şirketinin acenteliğini sürdürüyor. Bülent Kaya evli ve 1 çocuk babasıdır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA