SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Mevsimlik İşçiler İçin Ortak Çalışma Kararı

Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali Hançeroğlu, Seker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ü makamında ziyaret etti.

Mevsimlik İşçiler İçin Ortak Çalışma Kararı
Bu haber 07 Ocak 2016 - 13:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Öz Gıda-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali Hançeroğlu, Seker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ü makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Hançeroğlu ve Gök kamuda çalışan mevsimlik ve geçici işçiler hakkında ortak çalışma yapılması konusunda mutabakata vardılar.

İşçinin lehine olabilecek her türlü çalışmada sendikal ayrımcılık gözetmeksizin ortak hareket edilmesinin çalışanlar için önemine değinen Hançeroğlu, “Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı sayın İsa Gök’e misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Çalışma Bakanlığının düzenlemiş olduğu çalıştay sonrası Hak-İş’e bağlı Öz Orman İş Sendikası yöneticileri ile de bir araya gelerek mevsimlik işçiler için ortak çalışma kararı almıştık. Söz konusu işçiler ile ilgili yapılabilecekler konusunda İsa beyle de görüş ayrılığımız yoktur. Hedefimiz Mevsimlik ve Geçici işçilerin yaşam şartlarını iyi seviyelere çekmektir” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA