SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kıble Dağı’nda Son Nokta

Kıble Dağı’nda Son Nokta
Bu haber 07 Mayıs 2015 - 22:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Ersin Yazıcı, Kıbledağı’nda yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

GÃœNEYSU53-1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile yapımına başlanan Güneysu Kıbledağı Tabiat Parkı ve camii inşaatı çalışmaları devam ediyor.

Vali Ersin Yazıcı, Güneysu Kıbledağı Köyü sınırları içerisinde bulunan, 1200 metre rakımlı tepede ki Kıbledağı Camii ve çevre düzenleme çalışmaları son durumu hakkında Güneysu Kaymakamı İhsan Selim Baydaş’tan bilgiler aldı.

Vali Yazıcı incelemeler sonrası yaptığı değerlendirmede: “İlimize yeni bir görünüm katacak ve iftihar kaynağımız olan Kıbledağı Camii inşaatımızda son noktaya geldik. Rize’ye ve Rizeli hemşehrilerimize yakışan güzellikte, ihtiyaçlara cevap veren Kıbledağı Camii inşaatımız devam ediyor. Yetkililer büyük bir gayretle çalışıyor. Yakın bir zamanda vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Ve ilimiz büyük bir şahesere kavuşacak. Sosyal hayatın vazgeçilmez unsuru olan camilerimizi toplumun hizmetine en kısa zamanda sunma gayreti içinde olacağız” dedi.

Vali Ersin Yazıcı’ya incelemeler sırasında Güneysu Kaymakamı İhsan Selim Baydaş ile Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan da eşlik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA