SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kazmaz: ‘Zafer İnananların Olacaktır!’

Kazmaz’dan Seçim mesajı!

Kazmaz: ‘Zafer İnananların Olacaktır!’
Bu haber 02 Kasım 2015 - 23:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize Milletvekili Adayı ve MYK Üyesi O. Cem Kazmaz 1 Kasım 2015 seçimlerinden dolayı Ülkücü Kadrolara teşekkür etti.

‘Zafar er geç inananların olacaktır’ diyen Kazmaz “Seçim çalışmalarımız boyunca Başta İl Başkanımız Sayın Serkan Birben olmak üzere Partimiz için emeklerini esirgemeyen, aşkla, azimle, inançla fedakarca çalışan İl Teşkilatımıza, İlçe Başkanlarımıza, Tüm İlçe, Ocak ve Kadın Kolları Teşkilatlarımız ile Bağlı Kuruluşlarımıza ve Dava Arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Zafer er geç inananların olacaktır” şeklinde konuştu.

Kazmaz konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Diğer yandan bize oy versin vermesin tüm Rizeli Hemşerilerime teşekkür ediyor ve seçim kampanyamızda da söz verdiğimiz gibi Rize’miz için çalışmaya devam edeceğimizi, bütün proje ve yatırımların takipçisi, destekçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum.

TBMM’nin yeni yasama dönemine başlaması ile birlikte konu ile görevli MHP Milletvekillerimiz ve Gurup Başkan Vekillerimiz ile istişareye geçerek “Milli Ürün Çay Kanunu” tasarımızın hayat bulması için çalışacağımızın, bu topraklarda çay tarımının teminat altına alınması, tüm yaş çay üretiminin taban fiyattan satılmasının sağlanması, mevcut sorunların çözülmesi için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu topraklara sevdalı biz Türk Milliyetçileri oy oranımız ne olursa olsun her zaman bize oy versin vermesin tüm Hemşerilerimizin yanında ve onların hizmetinde olacağız.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA