SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kazmaz Tuğrul Türkeş’i Topa Tuttu!

Kazmaz Tuğrul Türkeş’i Topa Tuttu!
Bu haber 02 Eylül 2015 - 19:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

tuğrul türkeş davutoğluMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Rize Milletvekili aday adayı Osman Cem Kazmaz, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) hesap günün yaklaştığını dile getirerek paniğe kapıldığını ve bu yüzden MHP tabanının oyunu alabilmek için oyun oynadıpını iddia etti.

Kazmaz yaptığı açıklamayla AK Parti’yi ve MHP’nin tutumuna uymayarak Başbakan yardımcısı olan Yıldırım Tuğrul Türkeş’i topa tuttu. Kazmaz “Ellerinden iktidarın adım adım kayması ve hesap gününün giderek yaklaşması karşısında ne yapacağını şaşıran, paniğe kapılan AKP İktidarı ve onun Başbakanı Davutoğlu’nun HDP-PKK ile yaptıkları ihanet işbirliğini gizlemek ve halkı kandırmak için başvurdukları beyhude çırpınışların son örneğini büyük Türk Milleti ibretle izlemiştir” dedi.

Kazmaz açıklamalrına Şu Şekilde devam etti;

“AKP sayesinde Türk olmaktan kurtulduk diyenlerin, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alanların, Türk diye bir ırk yoktur hezeyanlarını saçanların, Türk Dilini ve Türk Kimliğini Anayasa’dan çıkarmaya kalkışanların, bizlere bunlar faşist, kafatasçı, ırkçı diye kin kusanların Türk Milliyetçiliğin sembol ismi Cennetmekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Mezarını ziyaret etmeleri ve Türk Milletinin aklıyla alay etmeleri oy uğruna nelerin feda edildiğini, hangi oyunlarının oynandığını ve hangi kirli kumpasların kurulduğunu çok açık bir şekilde ortaya koymuştur. MHP içine aklınca fitne sokarak MHP oylarını AKP’ye kaydırabilmek için Yıldırım Tuğrul’la işbirliği yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun nasıl bir çaresizlik içerisinde MHP’yi arkadan hançerleyen ile birlikte Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Mezarını ziyaret edip, MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin kullandığı ibrikle kabre su
dökmesi AKP’nin kandırma ve aldatma siyaset tiyatrosunun zirve yapan son perdesi olarak tarihe geçmiştir.

Ama başvurulan tüm bu oyunlar, siyasi tezgahlar boşadır. MHP gümbür gümbür gelmektedir, büyük Türk Milleti 1 Kasım günü AKP’ye unutamayacağı bir tokat atacak ve bu fetret devri tüm karanlığı ile birlikte sona erecektir !

Ne mutlu Türküm diyene !”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA