SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kazmaz Ovit’in Kış Turizm Merkezi olması için takipçisi olacak

MHP MYK Üyesi ve MHP Rize Milletvekili aday O.Cem Kazmaz Rize’nin İkizdere ilçesinde 4.sü yapılan ve 450 çocukla Dünya Çocuk Rekorlarına giren “Dünyada en çok çocukla kardan adam yapma” şenliğine Ekşioğlu ailesinin davetlisi olarak katıldı .

Kazmaz Ovit’in Kış Turizm Merkezi olması için takipçisi olacak
Bu haber 12 Nisan 2015 - 12:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi ve MHP Rize Milletvekili aday O.Cem Kazmaz Rize’nin İkizdere ilçesinde 4.sü yapılan ve 450 çocukla Dünya Çocuk Rekorlarına giren “Dünyada en çok çocukla kardan adam yapma” şenliğine Ekşioğlu ailesinin davetlisi olarak katıldı.

Bir çok yerel ve ulusal kanaldan canlı olarak yayınlanan Rekor denemesinde canlı yayında konuşan Cem Kazmaz “18 Mart 2008 tarihinde OVİT Kış turizm merkezi olarak ilan edilmiştir. Ovit çok önemli bir noktadadır. Trabzon havaalanına 1 saatlik uzaktadır. Dünyada karın en uzun süre bulunduğu nadir yerlerdendir yani yılın 6 ayı Ovit’te kar vardır. Kayak için Ovit’te çok uygun pistler vardır ve Ovit’in karı çok kaliteli bir kardır. Kayak yapmaya en uygun bölgelerden bir tanesidir. Bu sebeplerden dolayı OVİT derhal kış turizmine açılmalıdır. Bu bölgenin ilimize katkısı çok büyük olacaktır”dedi.

Ekşioğlu Vakfı Başkan yardımcısı Kadem Ekşi ile Ovit turizminin geleceği ile ilgili konuşan Kazmaz; “Rize Milletvekili olup olmamam hiç önemli değil, Ovit’in Turizme açılması için, kış turizmine uygun tesislerin burada kurulması için elimden gelen yardımı yapacağım” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA