SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kazmaz Mesut Yılmaz’ı arkasına aldı

Kazmaz Mesut Yılmaz’ı arkasına aldı
Bu haber 24 Nisan 2015 - 18:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk ve Rize siyasetinin Bir dönemin en önemli aktörlerinden olan ve yakın siyasi tarihe damgasını vuran eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın köyünün bulunduğu senoz vadisini ziyaret eden MHP Rize Milletvekili adayı O. Cem Kazmaz burada Mesut Yılmaz Sevdalıları ile buluştu.

cem kazmaz mesut yılmaz desteği

Madenlideki seçim çalışmaları sırasında Kazmaz’ın yanında bulunan Anap Eski belde Başkanı Mustafa Çalışkan “ Eski Başbakanımız Mesut bey’in bu resmi ile beni sağ yanına alan kesin vekil olur. İnşallah Allah niyetimizi kabul edecek” dedi.

Senoz Vadisindeki Mesut Yılmaz Sevenlerinden desteği alan Kazmaz’a tam destek verdiklerini belirterek “ Buralar bir çok Bakan ve Başbakan çıkartmış bir bölgedir, bu seçimde Rize’nin hakkını savunacağına inandığımız aday Cem Kazmaz’dır ve desteğimiz sonuna kadar Cem Kazmaz’ındır” dediler.

Kazmaz ise eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın Türkiye için çok önemli bir değer olduğunu ifade ederek,”57. Hükümette koalisyon ortağı olduğumuz sayın Mesut Yılmaz Rize’ye ve Türkiye’ye çok önemli hizmetler kazandırmıştır. Bu hizmetlerinden dolayı her Rize’li gibi bende Sayın Yılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA