SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kazmaz’ dan Başkan Kasap’a Ziyaret

Kazmaz’ dan Başkan Kasap’a Ziyaret
Bu haber 21 Nisan 2015 - 16:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Rize Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı ziyaret ederek, Rize’nin projeleri ile ilgili bilgiler aldı.

kazmaz’dan-rize-belediye-baskanina-ziyaret3

Kazmaz’ a ziyaretinde, MHP Rize İl Başkanı Serkan Birben, MHP Rize Kadın Kolları Başkanı Naciye Karali Hacıömeroğlu, MHP Rize il Sekreteri Orhan Başdemirci ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Rize’de uygulamaya başlaması beklenen Rize Meydan Projesi ve Rize Sahil projesiyle ilgili bilgi alan Kazmaz, “Rize için iyi olan projenin sonuna kadar arkasındayız. Fakat eksikleri ve hataları da var gücümüzle söylemeye devam edeceğiz. Ortak paydamız Rize’dir. Rize için her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

Rize ile ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz ’a seçim çalışmaları kapsamında başarı dileklerini iletti.

Başkan Kasap, “Cem Beyin Rahmetli babasını yakından bilirdim. Rahmetli Süleyman abi de her Rizeli gibi Rize’yi severdi. Ankara’da iş yerine giderdik. Bize Rize ile ilgili kitaplar verirdi. Hastayken bile bu alışkanlığını bırakmadı. Bize Rize ile ilgili yüzlerce kitap verdi. Sizin de Rize için aynı duyguları beslediğinizden şüphem yok” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA