SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kazmaz çalışmaya devam dedi!

Kazmaz çalışmaya devam dedi!
Bu haber 09 Haziran 2015 - 0:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

cem-kazmaz-calismaya-devam-dedi

7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde 15 bin 858 (% 8,07) oy alan Milliyetçi Hareket Partisi’nin 1. sıra adayı Cem Kazmaz, “Rize’mizde maalesef istediğimiz sonuçları alamamış bulunmaktayız”dedi.

Kazmaz açıklamasında şunları dile getirdi; “Biz MHP olarak bugünden itibaren yeni seçim için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Rize’deyiz, Rizeli cefakar çay üreticisinin yanındayız, kota ve kontenjan açmazı ile boğulan çayını 90 kuruşa kadar düşen fiyatlarla özel sektöre satmak zorunda kalan Fadime Halanın yanındayız. Başta Ovit Tüneli, Havalimanı, Lojistik Merkezi, Organik Çay Fabrikaları olmak üzere Rize’mizin proje ve yatırımlarının takip ve destekçisiyiz.
Seçim Kampanyamız Süresince Cefakarca Büyük Bir Özveri İle Çalışan Sayın İl Başkanımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, İl Ocak Başkanımıza ve Ocak Mensuplarına, İlçe Başkan Ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın Kollarımıza, Tüm Teşkilat Mensuplarımıza ve Dava Arkadaşlarımıza, Büyük Türk Milletine ve Ait Olduğumuz Toprağımız Rize’mize Hizmet Yolunda Bizi kabul Eden, Bize Gönüllerini ve Hanelerini Açan, Bizleri Dinleyerek Onurlandıran Kahraman İpsiz Recep’in Torunları Tüm Hemşehrilerimize, Bizleri Takip Eden, Haberlerimizi Yapan Değerli Basın Mensuplarına En İçten Teşekkürlerimi Sunar, 7.Haziran Milletvekili Seçimlerinin ve çıkan sonucun Ülkemiz ve Milletimiz İçin Hayırlara Vesile Olmasını Cenab-ı Allah’tan Niyaz Ederim.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA