SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kaymakam Aslan Pazar’ı karış karış geziyor!

Kaymakam Aslan Pazar’ı karış karış geziyor!
Bu haber 20 Eylül 2015 - 3:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

koyyyyy-(2)

Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, beraberindeki ilgililerle, Papatya, Yücehisar ve Kocaköprü Köylerinde incelemelerde bulundu

Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, ilçenin Papatya, Yücehisar ve Kocaköprü köylerinde çeşitli incelemelerde bulundu. Papatya ve Yücehisar köylerindeki incelemede Kaymakam Aslan’a İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Gökhan Erer, İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa İmamoğlu, İl Özel idaresi Pazar Şantiye Şefi Mühendis Halim Erkan ve köy muhtarları eşlik etti.

Kocaköprü köyündeki incelemelerdeyse Kaymakam Selçuk Aslan’la birliklte İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa İmamoğlu, il Özel İdaresi Pazar Şantiye Şefi Halim Erkan, İl Genel Meclisi Üyesi Osman Nuri Hasçelik ve köy muhtarı Mustafa Başusta hazır bulundu.

Vatandaşların talep dilekçelerini yerinde inceleyen Kaymakam Aslan, köylerde vatandaşların ilettiği diğer talepleri de değerlendirerek “Köylerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelip hasbıhalde bulunuyor, sorunlarını dinliyoruz. Kocaköprü köyümüzdeki betonlama çalışmalarını ve hazırlık süreçlerini inceledik. Kaymakamlığımıza aktarılan konuların birçoğu köylerde yüzyıllardır süregelen komşuluk hukukunun iyi niyetle işletilmesi halinde kendiliğinden çözülebilecek meselelerdir. Vatandaşlarımızın haklı taleplerinde idare olarak her zaman hizmet için koşturacağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA