SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Kasap, Makine Parkı Çalışanlarıyla Buluştu

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Belediye Makine Parkı işçileriyle bir araya geldi.

Kasap, Makine Parkı Çalışanlarıyla Buluştu
Bu haber 13 Ocak 2016 - 21:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Karla mücadele kapsamında oluşturmuş olduğumuz ekip ile 24 saat aralıksız şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Çalışmalar içerisinde yer alan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Rize Merkez İslampaşa Mahallesi’nde bulunan Makine Parkı’nda yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve çalışanlarla bir araya gelen Başkan Kasap, özverili çalışmalarından dolayı ekibine teşekkürlerini sundu.

Başkan Kasap, “İlimizi yoğun bir şekilde etkisi altına alan kar yağışı esnasında yönetimden çalışana, Rize Belediyesi olarak başarılı bir karla mücadele çalışması yürüttük. Karla mücadele kapsamında oluşturmuş olduğumuz ekip ile 24 saat aralıksız şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Henüz kış ayının ortasındayız. Bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz fakat bundan sonraki süreçte olası bir kar yağışı durumunda aynı ekibin ne yapacağını biliyor olması vatandaşlarımızın mağdur olmaması için önemlidir. Karla mücadele çalışmaları içerisinde yer alan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA