SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Her Kesim Onu Aday Görmek İstiyor!

Her Kesim Onu Aday Görmek İstiyor!
Bu haber 10 Eylül 2015 - 0:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ilyas-gör1

Ak partiden aday Adayı olan İlyas Gör, teşkilatçı olması ve Tabandan gelen olması vesilesiyle, adaylık süresince çizdiği pozitif profil dikkatlerden kaçmazken, şimdiden aday adaylar arasında şansının yüksek olduğu söyleniyor

AK Parti Rize Milletvekili Aday adayı İlyas GÖR, Rize’yi karış karış gezdiğini ve vatandaşların kendisine büyük bir teveccüh olduğunu belirtti. Gör, “1980 Yıllarından itibaren siyasetin içindeyim. O günden bu güne bitmez tükenmez bir enerji ile ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ düsturuyla çalıştım. Artık tecrübelerimi Ankara’ya taşımak istiyorum. Bu amaçla AK Parti’den aday adayı oldum” dedi.Gör, “Çalışmalarımız çok güzel bir şekilde devam ediyor. Rize’de 1-2 belde hariç hemen hemen birçok yere giderek çalışmalarımızı, kendimizi en iyi şekilde tanıtmaya çalıştık. Büyük bir teveccühle karşılandığımızı referansımızın çok iyi şekilde gittiğini söyleyebilirim. Ama şunu iyi biliyoruz ki, siyasette garanti diye bir şey yok, biz çalışmalarımızı en iyi şekilde yapıyoruz, gerek kamuoyu yoklamaları gerek anket sonuçları iyi yolda olduğumuzu gösteriyor, bu işin olacağını listeye gireceğimi söylüyorlar” dedi.

AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Gör, “Aday adayı olduğum günden beri hamdolsun iyi temaslarda bulunduk. Bu yolda dur durak bilmeden ev ev, dükkân dükkân gezdim. Çalmadık kapı, gitmedik işyeri bırakmadık. İlçelerimizin tamamına gittim. Ankara’daki mülakat dönüşü yeniden ziyaretlerimizi devam ettiriyorum.

Rize şehir merkezinde bulunan iş yeri v e esnafların büyük bir bölümünü ziyaret edip dualarını aldık, İnsanımızı dinleyip ona göre siyasetimizi geliştiriyoruz. Siyaset durağanlığı kabul etmez. Bu nedenle hareketliyiz, bu nedenle sürekli dolaşıp not alıyoruz. Bu da aslında nasıl siyaset yapacağımızın işaretidir.

Ben siyasetin ocağından gelmeyim. Küçük yaşımızdan beri teşkilatlarda önemli görevler aldım. Bu nedenle vatandaşın ne istediğini en iyi bilenlerdenim. Bu ziyaretlerimizle bilgilerimizi güncelliyor, gönül hatları kuruyoruz. İnsanımızla iyi bir diyalog ortamı yakaladık. İnşallah kamuoyu yoklamalarından en üst seviyede oyla Rize’den vizeyi alıp TBMM’de sıkıntılarımızın çözümü için mücadele vereceğiz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA