SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Haşimoğlu otel kendini yeniledi!

Ayder Haşimoğlu otel Genel Müdürü Selamı Haşimoğlu otelleri yenilemekle değil beyinleri yenilemekle turizm de hedefe ulaşılır dedi.

Haşimoğlu otel kendini yeniledi!
Bu haber 26 Haziran 2016 - 2:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ayder’in en köklü turizmcilerinden birisi olan Haşimoğlu ailesi turizm sezonunda otelde yaptığı değişiklikler ile ön sıralarda yer aldı.

Çamlıhemşin ilçesi Ayder yaylasının ilk kurucu otellerinden ve turizmcilerimden olan Haşimoğlu ailesi Otel de yaptığı değişiklikler ile turizme ön sıralarda hizmet etmeyi amaçlıyor. Otel restoran ve değişik bölümlerde yapılan değişiklikler ve menülerdeki artışlar ile dikkat çeken Haşimoğlu otel önceki akşam verdiği iftar yemeğine çok sayıda bürokrat ile turizmci katıldı.

Davetliler arasında Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Derepazarı Belediye başkanı Yakup Samangül, Hemşin Belediye Başkanı Halim Fırat, Ç.Hemşin kaymakamı, ilçe Belediye başkanı ile çok sayıda bürokrat ve STK temsilcisi iftar yemeğine katıldı.

Haşimoğlu otel genel müdürü Selamı Haşimoğlu Ayder yaylasında turizmciliğin doğa, şelale ve Tulumdan oluşmadığını belirterek “ Turizmciliği çeşitlendirmek zorundayız, gelecek yıl renkli projelerimiz olacak, burada kendi otelinden başka otel görmeyen insanlar otelcilik yapmakta ve bunlardan verim beklemek doğru değil, önemli olan hizmet kapısında beyinleri yenilemektir” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">