SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Güneysu’yu MHP Ateşi sardı sarmaladı

Güneysu’yu MHP Ateşi sardı sarmaladı
Bu haber 09 Mayıs 2015 - 16:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize MHP Milletvekili adayları O.Cem Kazmaz ve Ömer Ökten bugün MHP Güneysu Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını yaptı.

Güneysu MHP (1)


 

Açılışta konuşan MHP Güneysu İlçe Başkanı Kazım Kara” Buradaki kalabalık zorla getirilmiş kalabalık değildir. Buradaki ülküdaşlarım Milliyetçi Hareketin Güneysu’dan TBMM’ye kadar gidecek yolun şahitidir. Güneysu seçim koordinasyon merkezimizin açılışında bizi yalnız bırakmayan vefakar ilçe başkanlarına, İl başkanım Serkan Birben’e, Kadın kollarına, MHP Rize Milletvekillerine, Rize Ülkü ocakları il başkanı Recep Bakırcı’ya ve tüm ülküdaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Güneysu MHP (2)

KURTAR BİZİ BAŞKAN

Açılışın ardından Güneysu esnafını dolaşan MHP’liler. Esnaf tarafından ilgi ile karşılandı. Esnaf ziyareti sırasında bir esnaf MHP Rize milletvekili Adayı O.Cem Kazmaz’a seslenerek “ Başkan öldük. İş yok borç çok. Kurtarın bizi artık. Bunlar bizi perişan etti” demesinin ardından vatandaşla kısa süre sohbet eden Kazmaz seçim projelerinden bahsederek “ Bu ülkenin kurtuluşu Milli İktidar olan MHP İktidarıdır. Vatandaşımız bunun farkına varmıştır. Allahın izni ile 8 Haziran sabahı Türkiye MHP iktidarı ile uyanacak. Tüm hırsızlardan, devleti soyanlardan, yolsuzluk yapanlardan hesap soracağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA