SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Güneysu’ya eski başkanından ziyaret

Güneysu’ya eski başkanından ziyaret
Bu haber 25 Haziran 2015 - 14:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

minder-guneysu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu’da 15 yıl gibi uzun bir dönem başarılı bir şekilde belediye başkanlığı görevini yürüten Ahmet Minder bir yıl önce Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Başkanlığına atanmıştı.

Önce Çankaya köşkünde görev alan ve daha sonra Ak Saray’ın bitirilmesi ardından Ak Saray’da Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Minder, bir haftalık iznini Rize’nin Güneysu ilçesinde ki evinde geçiriyor.

Baba ocağı doğup büyüdüğü görev yaptığı Güneysu ve Güneysulular ile özlem gideren Ahmet Minder, yapılan ve yapımı devam eden çalışmalarlada ilgilenme şansı buldu.

Beraberinde Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan ve Güneysu Kaymakamı İhsan Selim Baydaş ile Kıbledağı’na çıkan Minder, kendi döneminde yapımına başlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özellikle takip ettiği Kıbledağı Dağ Cami inşaatının bitirilmek üzere olduğunu gördü. Burada caminin müteahhit Yusuf Yılmaz ile bir süre sohbet eden Minder son çalışmalar hakkında bilgi aldı. Burada misafirleriyle beraber iftarını yapan Minder, teravih namazı ardından Güneysu ilçe merkezine indi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA