SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Görevden Almalar ‘Nitekli Hizmet Verebilmek İçin’

Görevden Almalar ‘Nitekli Hizmet Verebilmek İçin’
Bu haber 10 Eylül 2015 - 17:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

reşat kasap

Rize Belediyesi’nin siyasi kadrodaki Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Soba ve Mustafa Altay’ın görevden alınmasıyla ve bazı belediye personelinin görev yerlerinin değiştirilmesiyle ilgili Rize Belediye Başkanlığından yazılı açıklama yapıldı.

Belediyenin daha nitelikli hizmet verme amacıyla görev değişikliği ve görevden alma yaptığının vurgusu yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Belediyemizin çalışma vizyonu ve planları doğrultusunda belirli kararlar alınmakta ve bu kararlara uygun olarak da gerekli adımlar atılmaktadır. Alınan kararlar, diyalog içerisinde ve konsensüs çerçevesinde uygulanmaktadır.

Belediyemizde Başkan Yardımcılıklarında bir takım görev değişikliklerine gidilmiştir. Rize Belediyesi’nde çalışma sürelerince özverili ve fedakar hizmetlerde bulunan, Başkan Yardımcısı olarak görevlerini tamamlamış olan Mustafa Altay ve İsmail Hakkı Soba’nın yerine Belediye Meclisi Üyeleri arasından görevlendirme yapılacaktır.

Bunun yanında, kurum içi verimli ve hemşehrilerimize daha nitelikli hizmetler verme amacıyla yer yer bazı değişiklikler olmaktadır. Bu değişiklikler kurumsal bir anlam taşımakta olup, başka şekilde yorumlanmamalıdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA