SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Gençler askerlerle karavanada yemek yedi

Rize’de çok sayıda etkinliklerle ön plana çıkan Çayeli Doğa Sporları kulübü (ÇAYDOSK) Gençlik gurubu, Çayeli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çayeli İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Gençler askerlerle karavanada yemek yedi
Bu haber 12 Mayıs 2016 - 16:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ziyarette Çaydosk yönetim kurulu adına Başkan Adem Köse, Muhammet Çakır, Rıdvan Serbestoğlu ve gençlik gurubu yer aldı

Öncelikle İlçe emniyet müdürlüğü ziyaret edildi ve polislere ekip lokum ikram etti. Başsağlığı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti anlatan İlçe emniyet müdürü Fikret Avcı, ülkemizin terör karşısında verdiği mücadeleyi anlatarak inşallah bu terör belasında kurtulacağımızı ifade etti.

Başkan Adem Köse, “Dün olduğu gibi bugün de ülkemizi parçalamak isteyenler var Allah onlara fırsat vermesin, polisimize jandarmamıza ve güvenlik güçlerimize Allah kolaylıklar versin, inşallah daha şehitlerimiz olmaz ve yüreklerimiz yanmaz” şeklinde konuştu.

Ardından Çaydosk ekibi Emniyet müdürü ve polislerle beraber İlçe jandarma komutanlığını ziyaret ettiler. Ziyarette Çaydosk ekibini İlçe jandarma komutanı Üsteğmen Görkem Işıklar karşıladı.
Çaydoskun bu anlamlı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti anlatan Işıklar, “Dün olduğu gibi bugün de gerekirse canımızı bu topraklar için vermeye hazırız” dedi.

Ayrıca Çaydosk gençlik gurubuna etkinlik için teşekkür ederek öğle yemeği için askerlerle yemekhanede karavanada yemek yediler.

Türk milletinin askeri ve polisiyle omuz omuza verdiği mücadelenin konuşulduğu ziyaret ardından, Çaydosk’un projeleri ve uyguladığı projeler konuşuldu. İlçe emniyet müdürü ve jandarma komutanı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Gencim farkındayım projesi ve İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen Bilinçli bireyler başarılı bir toplum projesi hakkında ekipten bilgiler aldılar ve projeler için ekibe teşekkürlerini ilettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA