Rize'nin Flash Haber Sitesi
Av. Ateş Hatinoğlu

Filler Tepişirken Çimenler Eziliyor!

Filler Tepişirken Çimenler Eziliyor!
Bu haber 11 Ekim 2015 - 21:17 'de eklendi ve 638 kez görüntülendi.

ateş hatinoğluAnkara’da bu büyük vahşete kurban gidenlere Allah rahmet eylesin , yakınlarına sabırlar versin.İnanılmayacak derecede acımasız , canice bir saldırı.

Bu olay asla bir sürpriz değil. Reyhanlı ve Suruç bombalarını kim patlattıysa bu vahşetin sorumlusuda o.
Suriye’de Esad’a karşı savaşsınlar diye binlerce sapığa sınırlarımızı açtık. Sınırımızın öbür tarafında Işid , El Nusra vb. emperyalistlerin kurup yönettiği örgütlerin vahşice savaşan 100.000’in üzerinde militanı var. Aylarca sınırlarımızdan silahlı olarak girip çıktılar. Biz sadece seyrettik. Bu gün devletimiz ; iki milyonun üzerinde kayıtsız kuyutsuz Suriyeli’nin nerde ne yaptığını bilmiyor.

Işid’in Esad’la savaş bahanesiyle gösterilen müsamahadan yararlanarak o süreçte Türkiye’nin değişik şehirlerinde yerleştiğini , militan devşirdiğini , hücre evleri kurduğu iki yıldır anlatılıyor.

Işid uzun süredir özellikle koalisyon güçlerinin saldırılarından sonra Türkiye’yi tehdit ediyor.

Terör örgütleri bu tür saldırılardan siyasi sonuçlar ve kazançlar elde etmeye çalışırlar.Türkiye’nin Aynel Arap sonrası uluslararası baskıyla bir anda Işid karşısı bir tutum takınması Işid’in Türkiye’yi hedef alması sonucunu yarattı. Zaten bu ihtimale karşı hazırlıklıydılar.

Işid bu saldırıyla ; Suriye’de Işid’den arındırılmış bölge kurulmasına karşı Türkiye’yi tehdit ediyor , hemde PKK’lıların sokağa dökülüp ortalığı yakıp yıkmasını tetikleyerek 6-7 Ekim olaylarına benzer bir kaos yaratmak istiyor.

Çok ciddi bir tehditle karşı karşıyayız. Yanı başımızda aslında bir Dünya Savaşı yaşanıyor. Yakın gelecekte Kafkasya’da da Suriye’ye benzer büyük bir savaş yaşanacak. ABD bütün gücüyle Rusya ve Çin’e saldırıyor aslında.Çin için olmasa dahi zaten petrol fiyatları yüzünden perişan halde ki Rusya için bu savaş bir var olma mücadelesi.

Arap baharıyla Çin Afrikadan tamamen atıldı. Şimdi ise Amerikanın Suriye politikasının ana hedefi Rusya’yı Akdenizden silip atmak.BOP’ne uygun olarak bağımsız bir Kürdistan kurup İsrail’e yeni bir yayılma alanı yaratmak. Ardından Rusya’yı Karadeniz’den ve Kafkasya’dan da atmak.Büyük bir panik ve öfke yaşayan Putin’in gözünü karartarak yaptığı Kırım ve Suriye hamlelerinin yegane sebebi hissettiği bu tehlike.

Işid’ler , PKK’lar ,YPG’ler , Esad’lar ve Barzaniler bu emperyalist savaşın piyonları sadece.

Bu coğrafyada filler tepişirken çimenler eziliyor. Çimenin kim olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER