SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Eğitim Araştırma Hastanesi Belgesel Oldu!

TRT Haber kanalının hazırlayıp sunacağı “Türkiye’deki Hastaneler” adlı belgesel programının bu haftaki çekimleri T.C. Sağlık Bakanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve bünyesinde hizmet veren Onkoloji hastanesinde yapıldı.

Eğitim Araştırma Hastanesi Belgesel Oldu!
Bu haber 07 Aralık 2015 - 12:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye Radyo Televizyon Kurumu ile yaptığı protokol çerçevesinde ülkemizdeki bazı hastaneler için hazırlanan belgesel çekimleri hastanemizde de gerçekleştirildi.

TRT Haber kanalındaki “Türkiye’deki Hastaneler” adlı program için gün boyunca çekimlerini gerçekleştiren TRT ekibi, Hastane Yöneticisi Prof.Dr. Hasan TÜRÜT başta olmak üzere bazı hekimlerle de röportajlar yaptı.

Hastanenin özellikli hizmetleri ve yapısı hakkında bilgiler verilen çekimlerde Hastane Yöneticisi Prof.Dr. Hasan TÜRÜT tarafından hastanenin hinterlandı ve hizmet politikası, ayaktan ve yatarak verdiği hizmet kapasitesi, hastanede verilen laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri, hastaneyi ön plana çıkaran hizmetler ve Onkoloji Hizmetlerinde kullanılan modern teknolojinin tanıtımı yapıldı.

RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Poliklinikler, Yatan Hasta Servisleri, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Sosyal alanları gibi birçok noktasında çekimler yapıldı. TRT Haber Televizyonunda yayınlanan “Türkiye’deki Hastaneler” programının gerçekleştirdiği çekimleri 2016 Mart ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA