SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Durmuş: Haber Hayırseveri Üzdü!

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Flash53’ün haberini yalanladı.

Durmuş: Haber Hayırseveri Üzdü!
Bu haber 09 Ekim 2016 - 20:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize’de yayın yapan internet haber sitesi Rizenisesi.net de yayınlanan habere göre, Geçtiğimiz gün sitemizde yayınlanan ‘Rize’de Dev Yatırım Törenle Açıldı’ haberi Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş tarafından ‘Hayırseveri üzdü’ şeklinde nitelendirdi.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde yenilenen çeşme için düzenlenen açılış töreni ile ilgili yaptığı açıklamada “Ortada kötü bir şey olmadığını belirterek “Orada bir çeşme yapıldı. Okula güzel bir çeşme kazandırıldı. Bizde çeşmenin açılışını yaptık” ifadelerini kullandı.

Okul müdürü Abdullah Çalışkan’ın açılışın hemen ardından kurduğu ‘Öğrenciler evine dağılabilir, buda günün hediyesi olsun sözlerini yalanlayan Durmuş “Okul tatil filan olmadı. Okul dağılma saatinde öğrenciler dağıldı” şeklinde açıklamasına devam etti.

Durmuş’un haberi sadece yalanlamak için açıklama yaptığı ise, okulun normal şartlarda 16:45 olan okulun bitiş saatinin 14:30 civarına çekilmiş olmasına rağmen ‘Öğrenci normal saatinde dağıldı’ şeklindeki ifadeleri göstermiş oldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA