SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Dost Görünen Hainler!

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, demokrasi nöbetlerinin 16. gününde yaptığı konuşmada “Dost gibi görünen hainlere dikkat etmeliyiz” dedi.

Dost Görünen Hainler!
Bu haber 31 Temmuz 2016 - 14:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda devam eden milli irade ve demokrasi nöbetinde yaptığı konuşmada darbe girişimi ve sonrasında yaşanan süreç içerisinde dost gibi görünen hainlerin varlığından ve bunlara karşı dikkatli olunması gerektiğini dile getirerek vatandaşı uyardı.

Başkan Kasap, “Bu süreç içerisinde yanlış yollara girmiş birçok insan vardır. Ancak dikkat etmemiz gereken başka noktalar da vardır. Bizden görünür gibi ama halen birtakım olaylar içerisinde olanlara karşı da dikkatli olmak gerekmektedir. Onlara fırsat vermemeliyiz” dedi.

Başkan Kasap, Rize olarak bu süreç içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini, bundan sonra da bu birlikteliği devam ettireceklerine inandığını söyledi.

Başkan Kasap konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci bir talimatına kadar meydanlarda olmaya devam edeceklerini de söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">