SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Danışman’dan Rize Belediyesi’ne Ziyaret

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ve beraberinde AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Danışman’dan Rize Belediyesi’ne Ziyaret
Bu haber 29 Ekim 2016 - 1:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde düzenlenen ’15 Temmuz, Başkanlık Sistemi ve Ortadoğu Politikası’ konulu konferansa katılmak için Rize’ye gelen Topçu, Başkan Kasap’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları ve şehrin sosyal ve ekonomik durumu ile ilgili istişarelerde bulundu.

Rize Belediye Başkanı Kasap ziyarette yapmış olduğu açıklamada, “İnşallah hep birlikte hem bölgede hem de ülkemizde güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum. Şehrimizde birçok büyük projelerimiz vardır. Merkezi hükümetimizin desteğiyle, üniversitemiz ve diğer kurumlarımızla olan işbirliğimizle bir atılım içerisindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışır bir şehir olma amacını çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Başkan Kasap, konuşmasında Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin yaşatılacağı bir park yaptıklarını da belirtti.

Topçu da açıklamasında Başkan Kasap’a çalışmalarında başarılar ve hayırlar diledi. Ayrıca Topçu, Merhum Yazıcıoğlu’nun isminin yaşatılmasından dolayı da duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret, Topçu’nun Rize Belediyesi hatıra defterini imzalaması ve Başkan Kasap’ın hediye takdimiyle son buldu.

Topçu ve Gündoğdu’ya Başkan Kasap’ı ziyaretlerinde, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da eşlik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA