SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Çivili paspasın sırrı ortaya çıktı

Rize merkezde bulunan bir eczanenin sokak hayvanları yatmasın diye dükkanının önüne çivili paspas koymasıyla ilgili haberimizde yanlış bilgilere yer verildi.

Çivili paspasın sırrı ortaya çıktı
Bu haber 26 Ocak 2016 - 17:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Önceki gece sitemizde yer alan “Rize’deki eczanenin yaptığına bakın!” haberimizde yanlış algılanan bir durumdan dolayı Atatürk Caddesi üstünde hizmet veren bir eczanenin, dükkanının önüne hayvanlar yatmasın diye çivili paspas yerleştirdiği şeklinde yanlış bilgilere yer verildi.

Eczane sahibi Ali Faik Uzun ile yaptığımız görüşmede işin aslı ortaya çıktı. Çivili düzeneğin eczane ile ilgisi olmadığını belirten Uzun şunları ifade etti; “Habere konu olan düzenek eczanemizin hemen üstünde bulunan işletme tarafından bina cephesine yerleştirilen çivili düzeneklerdir. Gece saat 23 civarında bu düzeneklerin bir parçası yere düşüyor ve bir vatandaş da bu düzeneği eczanemizin önüne koyuyor. Güvenlik kamera kayıtlarımızda bu görüntüler mevcut. Yıllardır bu caddede hizmet veriyoruz. Bugüne kadar sırf hayvanlar yatmasın diye bu tür bir girişimimiz olmadı. Şimdi neden olsun? Hayvanların dükkanımızın önünde yatması bize zarar veren bir durum değil. Tamamen yanlış anlaşılmadan kaynaklı bir haber yapılmıştır.”

Çivili düzeneklerin başka bir işletme tarafından bine cephesinin bölümlerine yerleştirildiği gözlemlenirken, düşen parçanın bir vatandaşın üstüne düşmemesi olası bir faciayı önlemiş olduğu ortaya çıktı.

civili-paspas1

Flash53 ailesi olarak yanlış bir algıya sebebiyet verdiğimiz için başta firma sahibi Ali Faik Uzun olmak üzere okurlarımızdan özür dileriz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA