SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

CHP’nin 38 Yıllık Özlemi 1 Kasım’da Sona Erecek!

CHP’nin 38 Yıllık Özlemi 1 Kasım’da Sona Erecek!
Bu haber 19 Ekim 2015 - 9:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Rize Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kemal Köymen, seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Kısa zaman içerisinde Rize’yi karış karış gezen Köymen, hemşehrilerinin oylarına talip.

Vekil adayı Prof. Dr. Kemal Köymen, kalabalık parti grubuyla birlikte Çaykent Beldesi ve Muradiye Beldesi, Kokulukaya, Yolveren, Yiğitler, Elmalı, Taşköprü, Kömürcüler ve Köprübaşı Köylerindeki halkla kucaklaştı. Vatandaşların dilek, istek ve şikayetlerini yakından dinleyen Köymen, 1 Kasım seçimleri öncesi onların oylarına talip olduğunu dile getirdi.

Gittiği her yerde büyük ilgi gören Köymen, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Ziyaretlerde halkımızın bizleri yakın ilgiyle karşılaması çalışmalarımızı daha bir istekle yapmamızı sağlıyor. Özellikle vatandaşlarımız, İktidarın Rize’ye vaat ettiği ancak bir türlü temelini bile atamadığı projelerden şikayet ediyor. İlimizde ciddi derecede işsizlik sorunu var. İktidara geldiğimizde özellikle ildeki çay ve işsizlik sorunları üzerinde çok geniş kapsamlı çalışmalar yapacağım. Vatandaşlarımızın sıkıntılarının giderilmesi adına onların oylarına ihtiyacımız var. Hemşehrilerimin desteğiyle CHP’nin Rize’de 38 yıllık vekil özlemine 1 Kasım’da son vereceğiz inşallah.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA