SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

CHP Rize’de ikinci vekilin peşine düştü

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Ardeşenlilerle kucaklaştı …

CHP Rize’de ikinci vekilin peşine düştü
Bu haber 15 Nisan 2015 - 14:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Ardeşenlilerle kucaklaştı.

Rize Kenan Bıyık Seçim Çalışmaları (1)

Rize’nin en büyük ilçesi Ardeşen’de halkın teveccühü ile karşılanan CHP Adayları, esnaf ziyaretleri yaptı. Ardeşen’i karış karış dolaşan Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Ardeşen’in ve Ardeşenlilerin sorunlarını dinledi.

CHP iktidarında en düşük emekli maaşının 1.500 TL olacağını ve emeklilere dini bayramlarda birer maaş ikramiye verileceğini söyleyen adaylar, Ardeşen’e doğalgaz getirilmesi konusunda CHP Milletvekilleri olarak gerekli girişimlerde bulunacaklarını ifade ettiler.

Ardeşen’de halkın sevgisi ile karşılanan Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, yıllardır iktidarda olanların Ardeşen’in sorunlarına çözüm getirmediğini, aksine halkı daha da yoksullaştırarak sorunları büyüttüğünü söyleyen vatandaşlara, CHP’nin kısa, orta ve uzun vadeli çözüm önerileri ile iktidara talip olduğunu, sorunların kademeli olarak çözüme kavuşturulacağını belirttiler.

Rize Kenan Bıyık Seçim Çalışmaları (4)

CHP İKİNCİYİ GÖZÜNE KESTİRDİ

Ardeşen’de gördükleri ilgiden fazlasıyla memnun olan CHP adayları, Rize’de iki milletvekili çıkarabileceklerini, bunun için vatandaşlardan destek istediklerini söyledi.

 

Rize Kenan Bıyık Seçim Çalışmaları (2)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA