SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

CHP Rize İl Başkanı’ndan Erken Seçim Açıklaması!

CHP Rize İl Başkanı’ndan Erken Seçim Açıklaması!
Bu haber 23 Ağustos 2015 - 15:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

608x368xmesut_rakici1.jpg.pagespeed.ic.csnQyQgHxp

Rize’den milletvekili çıkarmak için çalışacağız”

CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı, il örgütündeki yeniden yapılanmayla ilgili özel açıklamalarda bulundu.

CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı, kendisinin 7 Haziran seçimleri öncesi atamayla il başkanlığına getirildiğini, seçimden sonra örgüt seçimlerinin yapılması için çalıştıklarını ifade etti.

İl Başkanı Rakıcı, “Seçim öncesi atamayla geldim. Mevcut ilçe başkanları ile seçimlere girdik. Başarılı olduğumuz ilçelerle yola devam edeceğiz.

Yaklaşık 1 ay önce Kalkandere ve Çayeli ilçe başkanlarımızı seçimde görevlerini yapmadıkları için aldık. Yerlerine Kalkandere’de emekli öğretmen Bayram Özkan’ı, Çayeli’nde ise Muhtar Hızır Kadıoğlu’nu göreve getirdik. Şimdi ilçelerimizde seçimler yapılacak. Tamamen delegenin istediği kişiler ilçe başkanı olacak. Biz ilçelere müdahil olmayacağız. İlçe kongrelerimiz bittiğinde il kongremiz olacak” dedi.

CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı, Rize merkezde CHP’nin oyunu yüzde 34.14 artırdıklarını ifade ederek,“Önümüzde yeni bir seçim var. CHP olarak 1977’den beri Rize’den milletvekili çıkartamadık. Bu seçimde Rize’den milletvekili çıkarmak için çalışacağız” diye konuştu.

(İlyas Gür)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA