SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

CHP Değil Dallas! Yalanlama üstüne yalanlama!

CHP Değil Dallas! Yalanlama üstüne yalanlama!
Bu haber 23 Mayıs 2015 - 13:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, Rize ve ilçelerinde düzenlenen parti içi toplantı tadında ki 20 kişilik dinleyici kitlesi olan mitinglere katıldı.

chp dallas

Katıldığı toplantılarda CHP’nin iktidar olması halinde çayda kotanın kalkacağını dile getiren Bekaroğlu partisinin lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu yalanladı.

ALLAH’IN VERDİĞİ NİMETE KOTAYI CHP KALDIRIYOR

İlk olarak CHP Rize İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Bekaroğlu, Büyükçekmece ve Beylikdüzü Belediye Başkanlarıyla birlikte Rize Tuzcuoğlu Memişağa parkında vatandaşlarla biraraya geldi. Burada CHP’nin çay politikalrını detaylı olarak anlatan Bekaroğlu, CHP iktidarında çayın tamamının Çaykur tarafından alınacağını böylelikle çayda kotanın tamamıyla ortadan kaldırılmış olacağını söyledi.

KILIÇDAROĞLU KENAN BIYIK’I BEKAROĞLU KILIÇDAROĞLU’NU YALANLADI

Partisinin Trabzon mitinginde konuşan Kılıçdaroğlu çayda kota uygulamasının devam edeceğini dile getirerek CHP’nin Rize Milletvekili adayı Kenan Bıyık’ı yalanladı. Kılıçdaoğlu “Kota birinci ve ikinci sürgünde 400 kg, 3. sürgünde ise 350 kg. olacak” demişti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA