SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

CHP Adayları Pazar’da boy gösterdi

CHP Adayları Pazar’da boy gösterdi
Bu haber 21 Nisan 2015 - 9:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Pazar ilçesinde yapılan aday tanıtım toplantısında Pazar halkıyla buluştu.

Chp pazar kenan bıyık chp rize adayları (3)

İlçede halk pazarını dolaşan CHP adayları, pazar esnafı ve vatandaşla sohbet etti. İlçede esnaf ziyareti de yapan CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Pazar’da kendilerine gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı Pazar halkına teşekkür etti.

Pazar Kaymakamlığı içerisinde Belediye Konferans Salonunda yapılan aday tanıtım toplantısında vatandaşlarla biraraya gelen Rize’nin güleryüzlü adayları Bıyık, Ocaklı ve Eyüboğlu, vatandaşların sorularını da cevapladı.

19 Nisan Pazar günü Ankara Ticaret Odası Congresium’da yapılan CHP’nin bütün milletvekili adaylarının tanıtımı ve seçim bildirgesinin açıklandığı toplantının, Türkiye’nin vizyon belgesi olarak toplumda karşılık bulduğu ve bunun Rize’de 38 yıl sonra CHP’nin milletvekili çıkararak kendini göstereceği belirtildi. Halkın ilgiyle dinlediği CHP Adayları, Pazar’da kendilerine destek sözü veren vatandaşlara teşekkür etti.

Chp pazar kenan bıyık chp rize adayları (5)

Chp pazar kenan bıyık chp rize adayları (4)

Chp pazar kenan bıyık chp rize adayları (2)

Chp pazar kenan bıyık chp rize adayları (1)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA