SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Cem Kazmaz’da ADD’ye Ziyaret

Cem Kazmaz’da ADD’ye Ziyaret
Bu haber 27 Nisan 2015 - 9:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP MYK Üyesi ve MHP Rize Milletvekili Adayı O.Cem KAZMAZ, MHP Rize İl Başkanı Serkan BİRBEN ve MHP Rize yönetim kurulu üyeleri Rize Atatürkçü Düşünce Derneğini ziyaret etti.

cem kazmaz add

MHP Heyetini yönetim kurulu üyeleriyle karşılayan Atatürkçü Düşünce Derneği Rize Şubesi Başkanı Ömer Toprak dernek olarak siyasi sınırları olduğunu belirterek “ Bu ülkenin ulus devlet sınırları içerisinde bölünmez bütünlüğünü savunan, Atatürk ilke ve inkılapları çizgisinde olan her partiye yakınız. Sözde Ermeni soykırımı söylentilerini şiddetle reddediyoruz. Bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. MHP’nin bu süreçte Ermeni konusundaki açıklamalarını destekliyoruz”dedi.

Ayrıca MHP Rize teşkilatının ayın 26’sında düzenleyeceği “HALK SORUYOR MHP ADAYLARI CEVAPLIYOR” organizasyonu için Teşekkür eden Toprak “ Keşke her parti sizin gibi organizasyonlar düzenlese bu organizasyon kendinize güveninizi ifade ediyor. Halkı davet edip MHP Rize milletvekili adaylarına istedikleri soruyu sorma imkanını tanımak tam bir demokrasi örneğidir”dedi

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNDE KENDİMİZİ EVİMİZDE HİSSEDİYORUZ

MHP Rize Milletvekili Adayı Cem Kazmaz Atatürkçü Düşünce Derneğinde kendimizi evimizde hissediyoruz dedi ve şöyle devam etti. “ Bazı parti genel başkan yardımcılarının talihsiz açıklamaları olmuştur özellikle bu parti Atatürk’ün partisi olduğunu söyleyen partidir. Ulus Devlet Miladını doldurdu beyanatını vermek Atatürk’e ihanettir. Bu ulus devletini Atatürk kurmuştur ve onun kurduğu bu devletten, onun ilkelerinden MHP olarak dün taviz vermedik yarın da vermeyeceğiz. En büyük Türk Milliyetçisi Mustafa Kemal Atatürk’tür ve onun yolundan hiç sapmadık sapmayacağız. Biz dün Tunceli’de olduğu gibi bu ülkenin her karışında Atatürk’ün lafı olan “NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE” diye haykırmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleri tarafından sorulan soruları yanıtlayan Kazmaz projelerini anlattı. Kazmaz dernek üyelerini 26 Nisan’da düzenleyecekleri Halk Kürsüne davet etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA