SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Çelikcan: “Birliğimizi bozamayacaklar”

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Valiliği otoparkında yaşanan patlamayla ilgili olarak yaptığı açıklamada ”Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyoruz.

Çelikcan: “Birliğimizi bozamayacaklar”
Bu haber 24 Kasım 2016 - 12:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Valiliği otoparkında yaşanan patlamayla ilgili olarak yaptığı açıklamada ”Terörün her türlüsünü şiddetle kınıyoruz. Şimdi birlik olma, kenetlenme zamanı. Hiç bir terör olayı birlik ve bütünlüğümüzü, kardeşliğimizi bozamayacaktır” dedi.

Terörün asla hedefine ulaşamayacağını belirten Başkan Çelikcan, şunları kaydetti:
“Türkiye bölgede oynanan oyunları bozduğu için bütün terör örgütleri ve işbirlikçileri tarafından hedef alınmaktadır. Terör örgütleri ve işbirlikçileri şunu iyi bilsin ki ülkemiz teröre teslim olmayacaktır. Terörle mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. 15 Temmuz hain darbe girişimine tek yürek olan vatandaşlarımız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek terör belasını defedecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın”
Sabah saatlerinde Adana Valiliği otoparkında gerçekleştirilen alçak terör saldırısını lanetlediğini belirten Çelikcan, saldırıda şehit olan vatandaşlara Allah’tan rahmet yaralı vatandaşlara şifa diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA