SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Çayeli’nde Recep Demirkaynak Fırtınası Esti

Çayeli Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında komedyen Recep Demirkaynak’ın sahne aldığı geceye ilgi büyük oldu.

Çayeli Kültür Merkezinde düzenlenen programa kendisini tanıtarak şovuna başlayan Demirkaynak, kendisinin de herkes gibi sıradan bir yaşamının olduğunu, sahne hayatı boyunca hiç şöhret olmayı düşünmediğini izleyicilerle paylaştı. Günlük hayatta karşılaşılan toplumsal sorunları mizahi bir dille eleştiren Recep Demirkaynak, hayatın eğlenceli taraflarını seyirciyle paylaştı.

İzleyicileri güldüren, güldürürken de mesajlar veren Demirkaynak, özellikle genç izleyicilere yabancılaşma özentisiyle ortaya çıkan bazı davranışları neşeli bir söyleşiyle gözler önüne koydu. Yurtdışında ve Türkiye’nin birçok ilinde gösteriler yapan Recep Demirkaynak; gecede, “temiz mizah” anlayışıyla ailece izlenip, eğlenilecek bir gösteri sunulabileceğini gösterdi. Yaklaşık 1,5 saat süren gösteride Çayeli’lilere unutulmaz bir gece yaşadı.

Program sonunda Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen tarafından Recep Demirkaynak’a hediye takdim edildi.

DSC_0371

DSC_0316

DSC_0322

DSC_0325

Çayeli’nde Recep Demirkaynak Fırtınası

Çayeli’nde Recep Demirkaynak Fırtınası Esti Çayeli Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında komedyen Recep Demirkaynak’ın sahne aldığı geceye ilgi büyük oldu. Çayeli Kültür Merkezinde düzenlenen programa kendisini tanıtarak şovuna başlayan Demirkaynak, kendisinin de herkes gibi sıradan bir yaşamının olduğunu, sahne hayatı boyunca hiç şöhret olmayı düşünmediğini izleyicilerle paylaştı. Günlük hayatta karşılaşılan toplumsal sorunları mizahi bir dille eleştiren […]

22 Kasım 2014 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA