SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Çakıcı’dan Veda Ziyaretleri!

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, görevi Rize’nin Yeni Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’a devrettikten sonra kentten ayrılacak.

Çakıcı’dan Veda Ziyaretleri!
Bu haber 26 Ekim 2016 - 17:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı’nın Rize’den ayrılma programında değişiklik oldu.

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Çakıcı, düzenlenecek devir teslim töreniyle Rize İl Emniyet Müdürlüğü görevini, bu göreve atanan ve yarın (Perşembe) öğleden sonra Rize’ye gelecek olan Bilecik POMEM Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’a devredecek.

Çakıcı, yarın Rize İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenecek devir teslim töreni ile görevini Aksoy’a devrettikten sonra kentten ayrılacak.

Rektör Karaman’a veda Ziyareti

rektor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı’yı konuk etti.

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Rize’deki veda ziyaretleri kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’a ziyarette bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Karaman’ın yanısıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Bilgin, Prof. Dr. İstiklal Yaşar Vural ve üniversitenin Genel Sekreteri Adnan Er de yer aldı.

Prof. Dr. Karaman, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı’nın yaptığı başarılı çalışmalarıyla kentte iz bırakarak şehirden ayrılacağını ifade ederek Çakıcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

İl Emniyet Müdürlüğü toplum destekli polislik şube müdürlüğünün çalışmalarının üniversite tarafından destek görmesinin önemli olduğuna vurgu yapan İl Emmiyet Müdürü Adem Çakıcı ise bu yönde desteklerini esirgemeyen Rektör Karaman’a teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Rektör Karaman, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Çakıcı’ya hediye takdiminde bulundu.

Ak Parti Rize İl Başkanı Avcı’ya Veda Ziyareti

muhammed-avci

Rize’nin Adem Babası Yeni Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Adem Çakıcı, Rize İl Emniyet Müdürü olarak Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı’ya veda ziyaretinde bulundu.

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Ziyarete Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcısı İshak Alim, Gençlik Kolları İl Başkanı Abdullah Oğuz Hut ve İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Türüt de katıldı.

Çakıcı’nın Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanmasının tüm hemşehrileri gibi kendilerini de gururlandırdığını ve mutlu ettiğini ifade eden Avcı, Rize’de büyük bir özveri ve azimle çalışan ve Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına getirilen İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı’nın bu görevinde de başarılı olacağına inandıklarına vurgu yaptıktan sonra Çakıcı’ya atandı görev dolayısıyla hayırlı olsun dileğinde bulundu ve kendisini tebrik etti.

İl Emniyet Müdürü Çakıcı ise Rize’de görev yaptığı bölümde desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlarla Rize halkına bir kez daha teşekkür ederek, yarın Rize’den ayrılacak olması nedeniyle Rizeliler’den helallik istedi.

Çakıcı’dan Kazancı’ya Veda Ziyareti

kazanci

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı’ya veda ziyaretinde bulundu.

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanması nedeniyle yeni görevine başlamak üzere yarın Rize’den ayrılacak olan İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Rize’deki veda ziyaretleri kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı’ya veda ziyaretinde bulundu.

İl Genel Meclisi Başkanı Kazancı, Çakıcı’nın Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına getirilmesi haberini aldığında sevinç ve hüzün duygularını aynı anda yaşadığını ifade ederek, Çakıcı’nın Rize’ye önemli hizmetlerde bulunduğunu kaydetti. Çakıcı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Kazancı, Çakıcı ile birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İl Emniyet Müdürü Çakıcı ise Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Babaocağında görev yapmanın onuru ve gururunu her zaman yaşadığını kaydetti.

Ziyarette İl Göç İdaresi Müdürü Enes Tüfekçi de yer aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA