SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Bıyık sıkılmadık el bırakmayacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık ile Candan Eyüboğlu, seçim çalışmaları kapsamında bugün Derepazarı ilçesinde halkla kucaklaştı …

Bıyık sıkılmadık el bırakmayacak
Bu haber 13 Nisan 2015 - 23:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Rize’nin her tarafında olduğu gibi Derepazarı’nda da coşkuyla karşılanan CHP Milletvekili adayları Kenan Bıyık ile Candan Eyüboğlu, ilçenin sorunları hakkında vatandaşlardan bilgi aldı.

Derepazarı ziyaretinin değerlendirmesini yapan Kenan Bıyık, “Derepazarı, Rize’ye en yakın ilçemizdir. Bugün Derepazarı’na iktidar tarafından verilen sözlerin tutulmadığını gördük. Gençlerimizin işsiz olduğunu, kahve köşelerinde ömür tükettiklerini, iş umutlarını kaybetmekte olduklarını müşahade ettik. İlçemizin yıllardır iktidar partisi belediyelerince yönetilmesine karşın, işadamlarımızın yaptırmış olduğu okul ve yurt haricinde Derepazarı’na ciddi bir yatırım yapılmamıştır.” dedi.

CHP iktidarında Derepazarı’nın milletvekili olacağını belirten Bıyık, “En ücra köyünden yalı eteğinde yaşayan Derepazarlı hemşerilerimin hizmetinde olacağım. Derepazarı’nın sorunlarının takipçisi olup, gençlerimize iş imkanı bulacakları yatırımları kazandıracağız.” diye konuştu.

“CHP iktidarında Derepazarı’nda işsiz genç kalmayacak” diyen Bıyık, kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı Derepazarı halkına teşekkür etti.

Kenan Bıyık CHP Derepazarı  (1)

Kenan Bıyık CHP Derepazarı  (2)

Kenan Bıyık CHP Derepazarı  (3)

Kenan Bıyık CHP Derepazarı  (5)

Kenan Bıyık CHP Derepazarı  (7)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA