SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Bekaroğlu: Herşey Bitti Erdoğan’ı konuşuyoruz!

CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, memleketi Rize’de düzenlediği basın toplantısıyla gündemi değerlendirdi.

Bekaroğlu: Herşey Bitti Erdoğan’ı konuşuyoruz!
Bu haber 14 Mayıs 2016 - 13:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Terör olaylarına değinen Bekaroğlu, 30 yıldır bir çözüm bulunamadığını dile getirerek “10 Tanenin üzerinde şehit cenazeleri kaldırmaya devam ediyoruz. Bu ülkede kan akmaya devam ediyor. Esasen bütün bunlardan siyaset olarak iktidar olarak, muhalefet olarak sorumluyuz. Bu işe 30 senedir bir çözüm bulamadık” dedi.

Türkiye’nin bütün meseleleri bir kenara bırakarak başkanlık sistemini tartıştığını ve bu tartışmaların son bulmadan diğer meselelere sıra gelmeyeceğini savunan Bekaroğlu “Şuanda bütün bu konularımız dururken maalesef Türkiye bir tek insanın hırsı ile kilitlenmiş durumdadır. Türkiye gece gündüz bütün bu konuları Sayın Erdoğan nasıl Başkan olacak bunu tartışıyoruz. Yukarıda ki bu meseleler hallolmadan diğer meseleleri konuşmak mümkün değil. Rize’nin bin bir türlü sorunları var, bu sorunlarla biz adım adım her gün ilgilenmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA