SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Başkan Kasap’tan Zabıtasına Kutlama Mesajı!

Başkan Kasap’tan Zabıtasına Kutlama Mesajı!
Bu haber 03 Eylül 2015 - 12:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Reşat Kasap

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 1826 yılında kurulduğu esas alınan Zabıtanın 2-8 Eylül tarihleri arası kutlanan “Zabıta Haftası” nın 189. Kuruluş yıldönümü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Her geçen gün görev niteliğini çoğaltan Zabıtanın, personel bünyesini daima hareketli tutan bir izanla çalıştığını vurgulayarak, “Rize Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz, halkımızın esenlik, huzur ve güven platformunda yaşam sürmesinin teminatıdır “ diye konuştu.

Başkan Kasap, Dürüstlüğün timsali Zabıta ekolünün, prensipli ve fedakarlık olduğunu söyleyerek, “ Uyguladığı denetlemelerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, ve tertipli bir yaşam alanı gerçekleştiren Belediye Zabıtası, şehirsel ilerlememize de yardım sağlayan stratejik bir müdürlüğümüzdür. Vazifeleri gereği Belediyenin
gören hanesi, duyan kulağı Zabıta Teşkilatımız , Belediye ile halkımız arasında köprü görevi görmektedir” dedi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mesajını; “ Çağımıza kadar fedakarca emeklerinden dolayı Rize Belediye Zabıta Müdürlüğümüz ve Türkiye nin her bölgesinde halkın Sağlık, huzur ve refah’ını özverili bir biçimde yürüten tüm Zabıta Teşkilatlarının Zabıta Haftasını tebrik eder, görevlerinde üstün başarılar dilerim.” ifadelerini kullanarak bitirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA