SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Başkan Kasap Dosmayı İnceledi!

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve beraberinde Başkan Yardımcıları ve teknik ekibiyle birlikte Atmeydanı mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Kasap Dosmayı İnceledi!
Bu haber 16 Ekim 2015 - 20:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her gün farklı bir mahalleyi gezerek Rize Belediyesinin çalışmalarını yerinde inceleyen ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kasap, Atmeydanı mahallesinde incelemelerine devam etti.

At Meydanı mahallesinde Rize Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden ana yol çalışmasını inceleyen Başkan Kasap müteahhit firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yol çalışmalarını inceleyen Başkan Kasap ve ekibi Cuma namazı sonrası Atmeydanı mahallesinde bulunan Orta Alan Camii altında Rize Belediyesinin desteği, Orta Alan Camii ve Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneğinin
öncülüğünde talebeler için yaptırılan dersliği gezdi.

Rize Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün desteği ile yapımı tamamlanan Kur’an Kursu talebe dersliği 65 talebe ile hizmet verecek.

Atmeydanı Mahallesi Muhtarı Fatih Tatoğlu ve Orta Alan Camii Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Musa Ünsal Çolak mahallelerine gösterilen hizmet ve yakın alakadan ötürü Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a ve ekibine teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA