SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Başkan Alkan’dan Sağ Duyu Çağrısı!

Başkan Alkan’dan Sağ Duyu Çağrısı!
Bu haber 11 Eylül 2015 - 16:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ihsan alkan

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Rize İl Başkanı İhsan Alkan halkı provokasyona gelmemeleri konusunda uyardı.

Kendilerinin gerçekleştirmiş olduğu yürüyüşü Rize İl Emniyet Müdür’ü Adem Çakıcı’ya yaptıkları taziye ziyaretiyle sonlandırdıkları dile getiren Alkan aynı saatte ve devamında gerçekleşen olumsuz olayların kendileriyle alakalı olmadığını dile getirdi.

Alkan “Demokratik ve haklı tepkimizi ortaya koymak için gerçekleştirdiğimiz yürüyüşte hiç bir olumsuzluk yaşamayarak programımıza gölge düşürülmesine izin vermedik. Uzaktan yakından programa katılan herkeze teşekkür ediyorum. Şunu hiç kimse unutmamalıdır ki; milliyetçi Türk gençliği her ne olursa olsun emniyet güçlerine zorluk çıkartmayı aklından bile geçirmez. Bizler, heleki şu pozisyonda, devletimizi ve milletimizi zor durumda bırakmayacak kadar devletçi, ilerde milletimizin karşısına koz olarak konulacak hareketleri yapmayacak kadar da milliyetçiyiz” dedi.

Halkı galeyana gelmeme noktasında uyaran Alkan sözlerine “Bizim düşmanımız boş binalar değil, ülkemizi bölmeye çalışan hainlerdir. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin de söylediği gibi “Milliyetçi Ülkücü Hareket Provokasyona Gelmeyecek” ülkemizi kaosa sürmek isteyen hain odaklar amaçlarına ulaşamayacaktır. Tekrar belirtiyorum ki; İlimiz içinde veya dışarısında vuku bulan bazı olaylarda bozkurt sembolümüzü yaparak Rize Ülkü Ocağı tarafından gittiğini iddia eden kişiler ile hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır. Bu zümrenin menşeini öğrenmek isteyenlerin şerefli ocağımızdan önce işbirlikçi yuvalarına bakmaları gerekmektedir” şeklinde devam etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA