SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Başkan Alkan’dan 29 ekim Mesajı

Rize Ülkü Ocakları’ndan Cumhuriyet Bayram Mesajı!

Başkan Alkan’dan 29 ekim Mesajı
Bu haber 29 Ekim 2016 - 8:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Rize İl Başkanı İhsan Alkan Cumhuriyet’in kuruluşunun 93. Yıl dönümü ve Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.

Cumhuriyet’in yıkılamayacağını dile getiren Başkan Alkan şu ifadeleri kullandı;

“Bugün 7 düvele karşı kazanmış olduğumuz kutlu direnişimizin bir eseri olan Cumhuriyetimizin 93. Yıl Dönümünü kutluyoruz. Türk Milleti’nin iman gücü ile 7 düvele karşı ilan ettiği özgürlüğün simgesi olan Cumhuriyet’imizin 93. Yıl dönümü kutlu olsun.

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının biz Türk Milleti’ne bıraktığı en büyük miras olan Cumhuriyeti ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek en büyük gayemiz, ülkümüz ve Kutlu vazifemizdir.

Cumhuriyeti bölücü Cumhuriyet düşmanı bölücülere karşı muhafaza ve müdafaa etmeyi kendisine vazife eden, Gazi Mustafa Kemal’in Gençliğe Hitabesi’nde dile getirdiği ‘O Asil Kanın’ sahibi gençler ve o gençleri yetiştiren aileler var oldukça Cumhuriyet daima var olacak, payidar kalacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerin bilinciyle, canını, malını vatan etmiş, vatanları için kanlarını bu topraklara dökmüş, yetişecek nesillere şanlı bir tarih bırakmış olan ölümsüz kahramanlarımızı yani şehitlerimizi rahmet,minnet, ve özlemle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA