SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Bakan Çelik: Bunlar Hayvan Bile Olamaz!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Rize’de katıldığı demokrasi nöbetinde “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak söylüyorum, bunlar hayvan bile olamaz” dedi.

Bakan Çelik: Bunlar Hayvan Bile Olamaz!
Bu haber 31 Temmuz 2016 - 13:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz’da meydana gelen terör saldırısı/darbe girişiminin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halkı meydanlara davet etmesi ile başlayan demokrasi nöbetleri Erdoğan’ın memleketi Rize’de de yoğun halk katılımı ile devam ediyor.

Rize Cumhuriyet Meydanı’nda tutulan demokrasi nöbetine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’te katıldı. Bakan Çelik FETÖ mensuplarının hayvan bile olamayacağını, onlara hayvan demenin hayvanlara bile haksızlık olacağını dile getirdi. Atılan sloganlar nedeniyle konuşması sık sık kesilen Çelik“Rizeliler bunlar insan olabilir mi? Bunlar Türk milletidir diyebilir misiniz. Bunlar Müslüman olabilir mi? Tarım Bakanı olarak söylüyorum, bunlar hayvanda olamaz çünkü hayvana hakaret olur bunlara hayvan demek. Bunlar hiç acımadan bu milletin tankını topunu bu aziz milletin üzerine gönderdiler. Herkesi dinlediler. Dinlemedikleri tek bir şey var. Yaradanı dinlemediler. Zaten hep zalimlerden yana oldular. Bugüne kadar mazlumdan yana hiç olmadılar.”dedi.

Yedirmeyiz lan yedirmeyiz.

Recep Tayyip Erdoğan’ı yedirmeyeceklerini Rize Cumhuriyet Meydanı’ndan yüksek sesle ‘Yedirmeyeceğiz Lan’ diyerek haykıran Çelik, “Tarihi günlere tarihi bir gece yaşadık. Millet olarak görevinizi yaptınız. Herkes söylüyor ya, Menderes’i yediniz. Özal’ı yediniz. Muhsin Yazıcıoğlu’nu yediniz. Ben vallah yedirmeyiz değil, yedirmeyiz lan bunu bilin. Yedirmeyiz. Bunu herkes bilsin, kulağına küpe etsin. 15 Temmuz gece milletimiz gelecekte de ne yapacağını göstermiştir” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">