SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Ayar “Rize’yi Daha da İleriye Taşıyacağız”

Ayar “Rize’yi Daha da İleriye Taşıyacağız”
Bu haber 24 Nisan 2015 - 11:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Rize Milletvekili Adayı ve Ak Parti İl Eski Başkanı Hikmet Ayar, vatandaşla bir araya gelmeye, sorunları dinlemeye ve çözüm önerileri üretmeye devam ediyor.

hikmet ayar ak parti rize 1

Rize’de Eminettin Mahallesinde ve Atatürk Caddesi’nde esnafı dolaşan Ayar, vatandaşların istek ve taleplerini göz önüne alarak çalışmalarına yön verdiklerini belirtti.

Yaşlılarla ve çocuklarla sohbet eden Ayar, kendisine göstermiş olduğu samimiyetten dolayı vatandaşlara memnuniyetlerini sundu.

hikmet ayar ak parti rize

“RİZE’Yİ DAHA DA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar esnaf ziyaretinde yapmış olduğu konuşmada Ak Parti döneminde Türkiye’nin büyük bir atılım sağladığını belirterek, ”Ak Parti iktidarı döneminde eğitim, ekonomi, iç politika, sağlık gibi hangi alana bakarsanız bakın, hakikatten çok büyük bir atılım gerçekleştirdik. Bu atılımın kahramanı elbette bizim hemşehrimiz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır. Memleketimiz Rize’li bir kahramanın önderliğinde çok iyi bir yoldadır” dedi.

“TOPLUMUN BÜTÜN DİNAMİKLERİYLE BİRLİKTE OLACAĞIZ”

Toplumun bütün faktörleri ve dinamikleriyle birlikte projelerini, tecrübeleriyle ortaya koyacaklarını ifade eden Ayar, vatandaşlarla Rize için neler yapabileceklerini konuşup, bu günlerden daha iyi yerlere gelmek için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA