SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

Araç Takip Sistemleri İle Aracınız Kontrolümüz Altında!

Araç Takip Sistemleri İle Aracınız Kontrolümüz Altında!
Bu haber 11 Kasım 2016 - 15:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ile sizde şahıs ya da şirket araçlarınızı GPS uyduları ile 7 gün 24 saat boyunca haritalar üzerinde izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Aracınızın hızlarını, izlemiş oldukları yol güzergâhı, durdukları yerleri ve birçok detayı sistemden canlı olarak takip etme imkânına sahipsiniz.

Üstelik dilediğiniz durumlarda araçlarınızdan ses, fotoğraf gibi bilgi alma imkânına da sahipsiniz. Hatta araçlarınızı dilerseniz bir komut ile olduğunuz yerden durdurma imkânına da sahipsiniz. Araçlara montajı yapılan Mobil Veri Cihazları, uydularından GPS ile aldıkları konum bilgilerini Kontrol Merkezi’ne aktarımı yapılmaktadır. Gelen tüm bilgilerin ise özel yazılımlar aracılığı ile toparlanır ve veri bankasına kaydı yapılır. Bu sayede de sizler Araç Takip Sistemi ile 7/24 dilediğiniz zaman araçlarınıza erişebilir ve müşteri hizmetlerinden her türlü yardımı alabilirsiniz.

Araç takip cihazı size ve firmanıza zaman kazandıracağı gibi yakıttan da tasarruf etmenizi sağlar. İş güzergâhı dışında ki tüm sapmalar istemden anlık olarak görüleceği için çalışan bu riski almayacaktır. Fazla km yapmalarına imkan vermeyen bu sistem ile aracın km hızı anlık olarak takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Aşırı hız kazaları ve yakıtta fazla harcamayı beraberinde getireceği için araç takip sistemi bu riskleri ortadan kaldırarak size yardımcı olur. Araç takip sistemi ile zamandan tasarruf sağlar ve araçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Kaynak :http://www.aromil.com

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA