SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

MHP Rize Milletvekili Adayı O. Cem Kazmaz ulusal bir kanalın Çayeli’nden sunduğu serbest kürsü programına daveti sırasında, Alman müzisyenle sohbeti ilginç görüntülere sahne oldu.

cem kazmaz alman

Türkiye’ye karış karış dolaşıp Halkın siyasetçilerden neler istediğini özgürce kurulan kürsüden haykırdığı program ve o program yapımcıları ile Türkiye’yi karış karış dolaşan Alman müzisyenle karşılaşan MHP Rize Milletvekili Adayı Cem KAZMAZ ileri derecede Almancası sayesinde Alman müzisyenle kısa ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Kazmaz’ın Alman müzisyene Espri amaçlı ‘ÇAYKUR’a işe girecek misin?’ sorusu üzerine buradan gittikten sonra başvuracağını söyleyen müzisyen Kazmaz’dan iş için torpil istedi. İkilinin bu eğlenceli sohbeti, program öncesi eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Alman Müzisyen ÇAYKUR için Torpil istedi

MHP Rize Milletvekili Adayı O. Cem Kazmaz ulusal bir kanalın Çayeli’nden sunduğu serbest kürsü programına daveti sırasında, Alman müzisyenle sohbeti ilginç görüntülere sahne oldu. Türkiye’ye karış karış dolaşıp Halkın siyasetçilerden neler istediğini özgürce kurulan kürsüden haykırdığı program ve o program yapımcıları ile Türkiye’yi karış karış dolaşan Alman müzisyenle karşılaşan MHP Rize Milletvekili Adayı Cem KAZMAZ ileri […]

17 Nisan 2015 'da eklendi ve kez izlendi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA