SON DAKİKA

Rize'nin Flash Haber Sitesi

‘AKP’nin Yıkılışına Rize’de Tören’

‘AKP’nin Yıkılışına Rize’de Tören’
Bu haber 30 Mayıs 2015 - 19:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kazmaz: Bu Tören İktidarlarının yıkılış töreni olacak

osman cem kazmaz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Rize Milletvekili adayı olan Osman Cem Kazmaz, Rize Meydan projesi kapsamında henüz kamulaştırmalar gerçekleşmemesine rağmen Cumhuriyet Polis Merkezi’nin boşaltılarak tören ile yıkılmasına tepki gösterdi.

Yapılacak olan yıkım töreninin AK Parti İktidarı’nın yıkım töreni olmasını ümit etdiğini dile getiren Kazmaz, Türkiye’de ilkkez törenle yıkım olduğunun şahidi olduklarını sözlerine ekledi. Kazmaz “AKP’nin Rize’deki ilginç icraatlarından birine daha şahit olduk. Bizim mühürledikleri ve mührünü tanımadığımız seçim ofisinin yanındaki, Cumhuriyet Karakolu’nu yıkmaya başlamışlar. Fakat çok entresan bir durum var; buraların kamulaştırılmaları henüz bitmedi. Buralarda bir şekilde tutup yıkım başlatmışlar. Seçim çalışmalarının son haftası bizim çalışmalarımızı engellemek için burada yıkım yapacaklar. Dğer taraftan AKP törenle yıkım yapıyor. Türkiye’de ilkkez Törenle yıkım yapılıyor. Buranın yıkımını törenle yapacakalrımış. İnşallah kendi yıkılışlarının törenini yapacaklar” dedi.

Yapılacak çalışmaların takipçisi olacaklarını dile getiren Kazmaz, seçim çalışmalarının aksaması halinde gerek işlemi yapacaklarını ifade etti.

Teleferiği kullananlar Havaalanını da izliyor!

3. Katının direkleri yapılırken temel atma töreni yapılan Rize İmam Hatip Lisesi’ne de değinen Kazmaz “Miletin gözünü boyamak için tüm yolları deniyorlar. Hepsi tamamen aldatma ve kandırmadır” dedi. Hemen her seçimlerde kullanılan teleferik vaadi üzerinden havaalanınına da espirili bir yaklaşımla değinen Kazmaz ” Bugün hertarafa da havaalanı pankartı asmışlar, heralde Dağbaşı’na teleferik ile çıkan vatandaşlar, oradan havaalınını da çok güzel seyretme imkanı buluyorlardır” ifadelerini kullandı.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA